Sayfalar

28 Şubat 2013 Perşembe

durmak hiçbişi yapmamaktır.    insanlar ne sanarlar , insanlar ne yaşarlar? yaşadıklarımızın ne kadarı gerçek, ne kadarı yalan ?
sahtelik ne ? ne kadar var içimizde? sorduğum sorular bazen beynimde. bazen duvarlardan yankı... bazen dağlardan.. bazısı nerden geldi aklıma bilmiyorum.belki de gelmediler aklıma- satırlar ellerimden çıkıyor, parmaklarım yazıyor. yazdıklarımı okuyor muyum aynı anda, tekrarlıyor muyum içimden ?üşeniyorum belki de.

     yorgunluk zor. ruhumu yoruyorlar ki, umrumda değil akşam olduğunda insanlar .. insanlar ve soruları.onlar sorsunlar ben susayım istiyorum.ama dayanamam ki.bildiğimi anlatırım bildiğim kadarı ile.. işim zor.zor bi işim var kanımca.para para para... maaşlar yardımlar borçlar. ne alaka mı ? çok alaka .. belkide alakasız.insanların soruları varken benımkiler susuyor. benim sorularım zor. daha zor. çok kızgınım kendime.bu nasıl bi öfke...adımlar düşünmeden mi atılır. reflekstir yürümek ya durmak??? durmak hiçtir. durmak hiçbişi yapmamaktır .öyleyse neden duramıyorum.

1 yorum: